Kilka dni temu padał deszcz i było już chłodno. Nadeszła jesień. Spacerowałem z żoną wąską uliczką. Gdy poczułem zapach dymu sączącego się z pobliskiego komina zapytałem żonę czy czuje dym. Odpowiedziała, że tak. Zapytałem ją wtedy czym pachnie? – palonym drewnem – odpowiedziała.

Powiedziałem jej wtedy, że nie pachnie drewnem tylko rękami pełnymi roboty.

Zmiany nie tylko w przyrodzie.

Zmiana koloru liści i temperatury powietrza jest oznaką zmiany pory roku.

Poza liśćmi spadającymi z drzew ta pora roku objawia się także zwiększoną ilością zleceń kontroli kominiarskich. Nasz terminarz szybko się zapełnia. Nierzadko zdarza się wówczas, że czas oczekiwania na wizytę kominiarzy wydłuża się nawet do trzech tygodni.

Nie daj się uśpić kolorom jesieni

Jeśli upojna jesień uśpiła twoją czujność i zapomniałeś ile minęło już czasu od ostatniej wizyty kominiarza w twoim domu, to prawdopodobnie twoje przewody kominowe powinny zostać pilnie wyczyszczone i przygotowane do sezonu grzewczego. Dlatego zadzwoń do nas najszybciej jak to możliwe, aby już dziś zarezerwować wizytę kominiarza. Jesteśmy dostępni po numerem 508 348 876.

Pamiętaj – nie zaśpij jak niedźwiedź na zimę. Zadzwoń do nas już dziś. Jeżeli zarezerwujesz wizytę kominiarza przed 31 października powołując się na hasło KOLORY JESIENI, otrzymasz od nas 20% zniżkę na usługę czyszczenia. Zniżki tej nie można łączyć z żadnymi innymi ofertami.

Polub i udostępnij: