Spraw młodej parze wyjątkowy prezent

Zaproś kominiarza na ślub!

Szukasz niepowtarzalnego prezentu na ślub dla pary młodej? 

Chcesz sprawić im wspaniałą niespodziankę?

Postaw na piękną, choć mało znaną tradycję wypuszczenia tuż po ślubie śnieżnobiałych gołębi przez nowożeńców, symbolizujących ich czystą miłość, zwiastując szczęście we wspólnej miłości i rozwijanie skrzydeł, wręczonych im przez kontrastującego z ich bielą eleganckiego czarnego jak noc kominiarza.

Jest to idealny dodatek zarówno dla rustykalnych jak i nowoczesnych form ślubu i wesela, doskonała niespodzianka o bogatej symbolice zarówno w przypadku ślubu cywilnego jak i kościelnego. Będzie to z pewnością zaskakujące wydarzenie zarówno dla obdarowanych nowożeńców jak i dla wszystkich gości. Gwarantujemy niepowtarzalne zdjęcia i nagrania, którymi będzie się można chwalić wiele lat po ślubie.

Gołębie w zależności od tego jak daleko znajduje się ich domowy gołębnik wracają do niego lub odnajdują schronienie w bliższym gołębniku przyłączając się do reszty gołębi, wobec czego nie dzieje im się żadna krzywda. Przyzwyczajone są do kontaktu z ludźmi, ceremonia nie jest dla nich wielkim stresem.

Ważna uwaga: wypuszczanie gołębi koliduje z reportażem dronem. Gołębie boją się drona i mogą w strachu przed nim uciec do środka kościoła lub innego budynku, albo schować się pod najbliższym zadaszeniem. Na moment wyjścia pary z kościoła należy zaprzestać kamerowania dronem, jeśli takowe będzie miało miejsce.

Koszt prezentu:

Koszt proponowanej przez nas niespodzianki jest nieporównywalnie tani w stosunku do innych kosztów weselnych. Wybierając naszą propozycję, możesz zapewnić parze młodej ogromną niespodziankę i niezwykłe wspomnienia, za stosunkowo do wrażeń niską cenę.

Kominiarz z parą białych gołębi: 399,99 zł

Grosz reszty na szczęście 😉

Cena ta dotyczy obszaru całej Warszawy oraz prawobrzeżnych części podmiejskich. W przypadku dalszych lokalizacji cena może ulec zmianie w celu kompensacji kosztów dojazdu.

Jesteśmy otwarci na wszelkie, również niekonwencjonalne propozycje.

Udział w sesji zdjęciowej pod kościołem gratis!