Miesiąc luty, to czas w którym tradycyjnie świętujemy dzień miłości.

Grube, małe skrzydlate, ubrane na biało aniołki, latające wokół zakochanych z napiętymi łukami gotowymi do strzału grotami  miłości często przychodzą na myśli w czasie kiedy wyznajemy sobie miłość mówiąc:  Kocham cię Kochanie moje…

Ale czy słyszałeś kiedyś o czarnych amorkach?

Nie?

No cóż w takim razie powiem ci w sekrecie, że są one niebywale uzdolnione w rozpalaniu iskry miłości i podpalaniu serc.

Te Czarne Amorki często znajdują się wysoko na dachach i kominach, lecz nie mają łuków i strzał w rękach!

Są uzbrojone w szczotki i przepychacze kominowe pomagając ci  cieszyć się z widoku bezpiecznie  skaczących płomieni w czystym kominku, dzięki czemu możesz skoncentrować się na przyjemniejszych rzeczach. To koniec z obawami o bezpieczeństwo palenia w twoim kominku.

 

Jako fachowy  kominiarz miałem przyjemność pomagać wielu rodzinom w przywróceniu ich komina do użytkowania, dzięki czemu mieli możliwość przytulenia się do siebie przy blasku ognia i cieple kominka w mroźne wieczory.

Widziałem radość w oczach naszych klientów, którzy po raz pierwszy od wielu lat mogli ponownie zacząć używać kominka.

Widziałem dzieci które przysiadały cichutko przed kominkiem w oczekiwaniu na spokojny czas,  który mogły spędzić przed ogniskiem w ramionach rodziców….

 

Tak, ten Czarny Amorek to pewnie i ja ponieważ czerpię wielką radość i satysfakcję z pomagania innym w tworzeniu nastroju  do spędzenia wspólnych wspaniałych chwil w cieple ogniska domowego, a  wszystko to tylko dzięki wyczyszczeniu twojego komina oraz  rutynowej kontroli.

 

Jeśli w lutym Twój komin potrzebuje pomocy w postaci Czarnego Amorka ni wahaj się zadzwonić do naszej Firmy ESKOM pod numer 508348876, aby zamówić usługę kominiarską

 

 

 

 

Polub i udostępnij: